Diagnostika

Diagnostika - laiku nustačius mokymosi sutrikimus galima rezultatyviai lavinti sutrikusias funkcijas, taikyti kompensacines priemones ir padėti palengvinti vaiko patiriamus sunkumus.
Kviečiame išbandyti profesionalius ankstyvosios diagnostikos įrankius: skaitmeninį RAPID testą specifinio mokymosi (skaitymo) sutrikimo rizikai nustatyti, įvertinimą su AUDIO4LAB įranga arba atlikti specialiojo pedagogo vaiko galių ir mokymosi ypatumų atpažinimo vertinimą.
DAUGIAU

Indvidualūs užsiėmimai

Indvidualūs užsiėmimai - Vaikams, turintiems specifinių mokymosi sutrikimų (disleksija, disgrafija, diskalkulija), patiriantiems iššūkių mokymosi procese ar susiduriantiems su įvairiais emociniais, socialiniais ar elgesio sunkumais padės individualūs užsiėmimai su MYC LABIRINTAS specialistais: specialiuoju pedagogu, logopedu, psichologu ar psichoterapeutu. Užsiėmimų metu parenkami individualūs ugdymo(si) metodai, padėsiantys išsigryninti probleminę sritį, lavinti sutrikusias funkcijas, palengvinti sutrikimų keliamus sunkumus bei atrasti įvairius problem sprendimo būdus.
DAUGIAU

Inovatyvūs sprendimai

Inovatyvūs sprendimai  - Mokymosi ypatumų centro LABIRINTAS specialistų komanda parengė inovatyvius kasdienybę ir mokymąsi lengvinančius sprendimus, kurie padės mokiniams, turintiems specifinių mokymosi sutrikimų, – geriau skaityti, skaičiuoti, sutelkti dėmesį, susikaupti – sėkmingiau mokytis.
DAUGIAU

Grupiniai užsiėmimai

Grupiniai užsiėmimai - MYC LABIRINTAS specialistai parengė specialią grupinių užsiėmimų programą – NEUROLABIRINTAS, kurios metu ne tik gerinami vaiko mokymosi pasiekimai, bet ir skatinamas asmenybės augimas, socialinių įgūdžių įtvirtinimas. O norinčius pagerinti skaitymo įgūdžius ar geriau pasiruošti pirmai klasei LABIRINTAS kviečia į grupinius SKAITYMO DIRBTUVIŲ, PRIEŠMOKYKLINUKŲ AKADEMIJOS užsiėmimus.
DAUGIAU
en_GBEnglish
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę