MOKYMOSI YPATUMŲ CENTRAS
MOKYMOSI YPATUMŲ CENTRAS
PRISIJUNKITE PRIE DAUGUMOS MOKYKLŲ!
Specifiniai mokymosi sutrikimai sukelia rimtų sunkumų visame ugdymo(si) procese - mokiniai patiria ilgalaikių psichologinių ir akademinių nesėkmių, o tai trukdo maksimaliai išnaudoti jų turimus gebėjimus. Ankstyvoji diagnostika, kompleksinė pagalba, pedagogų mokymai, įvairių pagalbinių-kompensacinių priemonių naudojimas pamokose gali ne tik padėti išvengti skaudžių pasekmių ateityje, bet ir palengvinti mokinių patiriamus mokymosi sunkumus jau šiandien!

Prisijunkite prie gausaus ugdymo įstaigų būrio ir pradėkite taikyti inovatyvius įtraukiojo ugdymo sprendimus jau šiandien!
NEŽINOTE NUO KO 
PRADĖTI?
Skaitmeninis RAPID testas yra unikalus internetinis įrankis, leidžiantis greitai ir efektyviai įvertinti skaitymo sutrikimo rizikos lygį! Šio testo dėka sužinosite kokia pagalba Jūsų vaikui būtų pati tikslingiausia, atsižvelgiant į jo patiriamus sunkumus, o taip pat - kaip išnaudoti stipriąsias vaiko puses jo kelyje į visavertį gyvenimą!
pradėkite
Norite sužinoti apie teikiamas paslaugas ir gauti patarimų
susisiekite
Fast ForWord
DAUGIAU
NEURO LABIRINTAS
DAUGIAU
įvertinimas 
su spec. pedagogu
DAUGIAU

  Vardas Pavardė E-mail Telefono Numeris Miestas
  Tema Žinutė

  en_GBEnglish
  0
   0
   Jūsų krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram