Trečiadienis - skirtas specifiniams mokymosi sutrikimams!

Praleiskime prasmigai trečiadienio vakarus kartu su MYC Labirintu ir nuotoliniu mokymų ciklu TĖVAMS! Šioje mokymų programoje kiekviena mama ar tėtis atras sau aktualiausia ar įdomiausią temą, kadangi dviejų mėnesių mokymų ciklo metu ne tik išsamiau aptarsime specifinių mokymosi sutrikimų temą, bet ir pagilinsime savo žinias apie DISKALKULIJĄ, bet taip pat ir į specifinių mokymosi sutrikimų temą pažiūrėsime neuromokslo akimis! Ar nenuostabu?!

Vienų mokymų kaina 25 eur. Registruojantis į 3 ar daugiau mokymų, taikoma 20% nuolaida (mokymai kainuos po 20 eur).

Mokymosi ypatumų pradžiamokslis – pastebėti, priimti ir padėti

Asta Blažinskienė
Kaip pastebėti ir ką stebėti? Mokymų metu aptarsime pagrindinius Mokymosi sutrikimų požymius, kuriuos kasdieninėje veikloje gali pastebėti mokytojai, mokytojų padėjėjai ir asistentai. Taip pat aptarsime efektyviausius diagnostios būdus bei galimas pasėkmes jei nieko nedarysime ir/arba darysime pavėluotai.
2023.04.05
18:30 - 20:00

25€

BrainBoy Universal

Raminta Šimkutė
BrainBoy Universal – tai vokiečių įmonės MediTec sukurta medicininė įranga, kurios dėka yra lavinami esminiai kalbos suvokimo ir išmokimo įgūdžiai. Nuotolinio pristatymo metu galėsite geriau susipažinti su pasaulyje gerai žinoma BRAIN BOY įranga, suprasti jos naudojimosi principus, išskirtinumą ir svarbiausią jos suteikiamą pagalbą.
2023.04.19
18:30 - 20:00
NEMOKAMAI

Diskalkulija - kaip atpažinti ir kompensuoti?

Olga Telešova
Mokymų metu aptarsime matematikos pamatinių gebėjimų ugdymo būdus ir metodus, matematikos sutrikimo keliamų sunkumų požymius bei kompensavimą. Taip pat kartu išsiaiškinsime kas yra Diskalkulija.
2023.04.26
18:30 - 20:00
25€

Bežodės knygos- kaip atrasti skaitymo džiaugsmą?

Jurgita Skominienė
Bežodės knygos ar kitaip – tyliosios knygos – yra paveikslėlių knygos, pasakojančios istorijas vaizdų ir iliustracijų pagalba.  Pasitikėjimo savo gebėjimais stiprinimas teigiamai veikia pradedančiuosius skaitytojus, ar tuos, kurie patiria skaitymo sunkumų , tokių kaip disleksija. Bežodės knygos padeda pailsėti nuo raidžių ar žodžių iškodavimo ir suteikia galimybę susitelkti ties pačia istorija. Apie visa tai ir daug daugiau - sužinosite mokymuose.
2023.05.03
18:30 - 20:00
NEMOKAMAI

Neuromokslas ir smegenų gebėjimas mokytis (I)

Dovilė Šimkutė
Kaip vystosi smegenys, smegenų pokyčiai paauglystės metu ir kodėl paaugliai kartais tampa iracionalūs? Neuroplastiškumas kaip mokymosi pagrindas – smegenų gebėjimas keistis ir prisitaikyti priklausomai nuo patirčių.
2023.05.17
18:30 - 20:00
25€

Atmintis ir emocijų įtaka mokymuisi (II)

Dovilė Šimkutė
Negalime suprasti, išmokti ar prisiminti to, į ką pirmiausia neatkreipiame dėmesio: kaip formuojama atmintis ir kokią reikšmę jai turi dėmesys. Aptarsime kodėl kartojimas yra svarbiausias veiksnys norint tam tikras žinias įtvirtinti atmintyje, kaip grupavimas gali padidinti mūsų darbinės atminties talpą bei kaip galime palengvinti mokymąsi naują informaciją siedami su jau turėtomis patirtimis ar asocijuodami su jau turimomis žiniomis.
2023.05.24
18:30 - 20:00
25€

Veiksniai turintys įtakos smegenų veiklai ir žinių įsisavinimui (III)

Dovilė Šimkutė
Efektyvių smegenų receptas: kokybiškas miegas, fizinis aktyvumas ir saugi aplinka bei santykiai. Kokią reikšmę šie veiksniai turi mūsų gebėjimui mokytis bei atminčiai. Kokią įtaka gebėjimui mokytis bei atminčiai daro emocijos ir kodėl taip sunku elgtis racionaliai ir apgalvotai kai esame veikiami stiprių emocijų.
2023.05.31
18:30 - 20:00
25€
en_GBEnglish
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę