Brain Boy

BrainBoy Universal – tai profesionali medicininė įranga, kurios veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais, padedanti vaikams ir suaugusiems, turintiems įvairių sutrikimų, lavinti esminius kalbos suvokimo ir išmokimo įgūdžius. BrainBoy įrangą sudaro integruota motyvacinė 8 smegenų treniruočių – žaidimų programa, kurios dėka ne tik lavėja garsinės, vizualinės ir motorinės funkcijos, bet ir didėja motyvacija mokytis, keičiasi pačio vaiko elgsena.
DAUGIAU

Neuromokykla

Neuromokykla – speciali profesionalų parengta programa, kurios tikslas - pradinių klasių̨ mokinių, turinčių̨ skaitymo ir/ar rašymo sutrikimų, sutrikusių funkcijų lavinimas ir specialiųjų gebėjimų ugdymas.
DAUGIAU

Fast ForWord

Fast ForWord – tai kompiuteriniai pratimai sukurti JAV įmonės Scientific Learning, kurių veiksmingumas yra įrodytas psichologiniais ir neurologiniais moksliniais tyrimais. Remiantis Cornell universiteto mokslininkų atliktu tyrimu yra teigiama, kad ilgalaikis ir sistemingas naudojimasisi Fast ForWord produktu, daro įtaką ir pakeičia smegenų aktyvumą kairiajame ir dešiniajame pusrutuliouse.
DAUGIAU

For brain

ForBrain – profesionali audio ir vokalinių treniruočių įranga, sukurta bendradarbiaujant lyderiaujančioms technologijų ir edukacinių sprendimų įmonėms. Kuomet žmogus kalba, ForBrain, dėka dinaminių filtrų ir kaulų laidumo, pataiso garsą ir žmogus gali išgirsti save pačiu aiškiausiu bei natūraliausiu būdu. Dinaminis filtras pabrėžia aukšto dažnio garsus ir susilpnina žemo dažnio garsus, tokiu būdu, paryškindamas ryškiuosius garsus, kurie yra ypatingai svarbūs kalbos raidai.
DAUGIAU

Išmanusis skaitantis rašiklis

Išmanusis LABIRINTO rašiklis yra puiki priemonė visiems, susiduriantiems su skaitymo sunkumais ir ypač vaikams, turintiems disleksiją. Rašiklis leidžia kiekvienam išnaudoti savo galimybes, didina savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi, padeda skaityti be apribojimų, transformuoja patį skaitymo būdą – rašiklis perskaito bet kokio šrifto, dydžio, ant bet kokio paviršiaus atspausdintą ar skaitmeninį tekstą.
DAUGIAU

Lexilens

Lexilens - revoliucinė skaitymo priemonė tiems, kurie turi specifinį skaitymo sutrikimą (disleksiją) ir/ar specifinį rašymo sutrikimą (disgrafiją). Šie akiniai kompensuoja skaitymo sunkumus, gerina žmonių, turinčių skaitymo sutrikimą, gyvenimo kokybę.
DAUGIAU
en_GBEnglish
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę