GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Neuro Kūryba

Neuro Kūryba – viena iš meno terapijos krypčių, apimanti dailės, psichologijos ir psichoterapijos žinias. Tai būdas reikšti savo mintis, jausmus ir potyrius piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitas meninės raiškos priemones, padedantis vaikui įsijungti į kūrybinį procesą bei jį panaudoti ugdant save ir/ar sprendžiant psichologines problemas. Vaikams dailės terapija padeda išreikšti save, ugdo savivertę ir savivoką.
DAUGIAU

Neuro Labirintas

Neuro Labirintas - mokymų programa skirta vaikams, turintiems specifinių mokymosi sutrikimų ir jų tėvams. Ši programa yra sukurta remiantis moksliniais tyrimais, užsienio įmonių praktika bei holistiniu požiūriu.
DAUGIAU

Neuro Muzika

Neuro Muzika - tyrimais pagrįsta mokslo šaka, kurios užsiėmimuose kuriant žaismingą, priimančią ir kliento poreikius atspindinčią aplinką, siekiama nemuzikinių tikslų. Muzikos terapeuto organizuojamos muzikinės veiksenos: improvizacija kuriant, dainuojant, grojant įvairiais muzikos instrumentais, ar tiesiog judant su/pagal muziką, veda psichosocialinių, emocinių, kognityvinių tikslų ir pokyčių link.
DAUGIAU
lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę