DIAGNOSTINIS GEBĖJIMŲ ĮVERTINIMAS AUDIO4LAB MEDICININE ĮRANGA

AUDIO4LAB yra profesionali medicininė - diagnostinė įranga, įvertinanti pamatinius gebėjimus, turinčius didžiausią įtaką mokymosi sėkmei - regimąjį ir girdimąjį suvokimą, erdvinę klausą, reakcijos greitį, trumpalaikę atmintį, dėmesio valdymą ir kitus.
Atliekant skirtingus girdimojo bei regimojo suvokimo sunkumų/ sutrikimų nustatymo bei kitus testus:
• įvertinamas regimosios ir girdimosios informacijos apdorojimo greitis,
• aukštų ir žemų, ilgų ir trumpų dažnių diferencijavimas,
• garso šaltinio vietos nustatymas,
• reakcijos greitis ir kt.
Taip pat atliekamas erdvinio suvokimo testas net leidžia nustatyti regėjimo binokuliarinės sintezės lygį - ar akys tinkamai suvokia ir apdoroja regimąją informaciją ir ją sintezuoja. Tai yra labai svarbu, nes erdvinio suvokimo sunkumai gali sąlygoti regėjimo kokybę, skaitymo sunkumus, būti greito nuovargio, galvos svaigimo, skausmų priežastimis.
Diagnostinio gebėjimų įvertinimo AUDIO4LAB įranga leidžia identifikuoti įvairius mokymosi sunkumus ir tuo pačiu lavinti abiejų smegenų pusrutulių sąveikos procesus, lemiančius skaitymo, rašymo, matematikos mokymosi, dėmesio koncentravimo ir kitų svarbių įgūdžių susiformavimą.
DIAGNOSTINIO VERTINIMO REZULTATAI AUDIO4LAB programinė įranga tyrimo pabaigoje suformuoja ataskaitą, kurios rezultatai vertinimo proceso metu yra lyginami su pamatinių reikšmių rodikliais, nustatytais vaikams nuo 5 iki 12 metų. Taip pat yra pateikiama išsami informacija apie lavintinas tiriamąsias sritis, sudaromas individualus pagalbos krypčių planas.
Diagnostinis gebėjimų įvertinimas Audio4Lab medicinine įranga ne tik identifikuos lavintinas sritis, bet ir pateiks pačią tikslingiausią pagalbą reikiamų gebėjimų ugdymui!
Įvertinimo su Audio4Lab med. įranga kaina: 120 eur
Įvertinimas vyksta adresu Pramonės g. 4A, Kaunas
Susidomėjote?
registruotis
lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę