Medicininė įranga jau Lietuvoje

Medicininė įranga jau Lietuvoje ❗️

Džiaugiamės, turėdami naują daugiafunkcinę medicininę įrangą pas save 🥰 ! Ši medicininė įranga ne tik padės įvertinti vaikų 8 pamatinius (angl. low-level) gebėjimus 🤯 (tokius kaip vizualinio ir garsinio eiliškumo suvokimą, aukščio dažnio diskriminaciją, garsinį ir motorinį atitaikymą ir t.t.), bet taip pat ir atlikti suvokimo selektyvumo testą 😱 (angl. perception selectivy test). Testas padės įvertinti kaip mokiniui sekasi skirti įvairias fonemas! Tačiau po to, atsižvelgus į testų rezultatus taip pat galima suteikti pačią tikslingiausią pagalbą reikiamų įgūdžių lavinimui 😇 !

Tačiau ir tai dar ne viskas 😱 ! Šios įrangos dėka, galėsime lavinti sąveika tarp dviejų smegenų pusrutulių (lateralinės treniruotės). Treniruotės yra orientuotos ties skaitymo, rašymo, matematikos, mokymosi įgūdžių, atminties, dėmesio kocnetracijas ir net užsienio kalbos mokymosi įgūdžių lavinimui 💪 ! Skamba kaip tikras sapnas ⚡️ !

MYC Labirintas dėkoja Vilniaus prekybos ir amatų rūmams už suteikta technologinė parama, kuri padeda profesionaliai dirbti su specifiniais mokymosi ypatumais ✨

Mes nekantraujame naudoti šią įranga ir gausias jos galimybes savo kasdieniame darbe 🔥 !

Į tikslą veda SKIRTINGI keliai 🌎  !

Susidomėjote?
Susisiekite
lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę