MYC Labirintas Britų Disleksijos Asociacijos narys! 

Mokymosi ypatumų centras LABIRINTAS tai ne tik graži idėja, tinkama paslauga ar geri žmonės. Mūsų tikslas teikti profesionalią pagalbą, dalintis naujausia ir patikima informacija bei burti profesionalų komandą⚡.

Todėl nuolatinis tobulėjimas bei partnerystė su geriausiais yra mums ir yra būtina kasdienybė. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad nuo šiol tikslo link einame  KARTU su Britų Disleksijos Asociacija🔥!

Tai viena stipriausių, specialistus burianti disleksijos asociacija pasaulyje, skirianti pagrindinį savo dėmesį tiek problemos aktualizavimui, tiek naujausių tyrimų, metodikų, mokslinių atradimų analizei, vertinimui ir taikymui. Tai organizacija, kur vienoje vietoje  susitinka GERIAUSI - žinios, informacija, specialistai⚡. Tai organizacija, siekianti, jog nei vienam žmogui, turinčiam mokymosi sutrikimą DISLEKSIJĄ,  netektų gyventi susiaurinto gyvenimo!

Galime drąsiai teigti, jog pažadame aktyviai mokytis, tobulėti ir augti KARTU su šiuo milžinišku specialistų būriu ir be abejo, šiomis žiniomis dalintis su Jumis!

Į tikslą einame KARTU🌍 !

Susidomėjote?
Susisiekite
lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę