INDVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI

Fast ForWord

Fast ForWord – tai kompiuteriniai pratimai sukurti JAV įmonės Scientific Learning, kurių veiksmingumas yra įrodytas psichologiniais ir neurologiniais moksliniais tyrimais. Naujomis psichologijos ir neuromokslo žiniomis paremti mokymosi metodai kartu su naujausiomis technologijomis yra lyderiaujantys, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę vaiko, kuris turi mokymosi ir skaitymo sutrikimų, tokių kaip disleksija ar disgrafija.
DAUGIAU

Įvertinimas su spec. Pedagogu

Įvertinimas su spec. Pedagogu - specialiojo pedagogo pedagoginis vertinimas numato vaiko gebėjimų ir mokymosi ypatumų pažinimą, išsamių mokymosi pagalbos rekomendacijų pateikimą žodžiu ir raštu (numatant galimybę konsultuoti vaiko mokytojus, teikti komandinę pagalbą kartu su kitais pagalbos mokiniui specialistais, t.y. logopedu, psichologu, dailės ir muzikos terapeutais).
DAUGIAU

Brain boy

BrainBoy Universal – tai medicininė įranga sukurta Meditech įmonės Vokietijoje, jos veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais. Ši metodika yra sukurta F. Warnke ir remiasi prielaida, jog problemos mokantis sudėtingų įgūdžių kaip skaitymas, rašymas ir kalbėjimas atsiranda iš garsinių, vizualinių ir motorinių stimulų apdorojimo trūkumų – tai vyksta dėl sumažėjusio automatizmo apdorojimo procese.
DAUGIAU

Konsultacijos su spec. pedagogu 

Specialusis pedagogas padeda lavinti sutrikusias funkcijas ir ugdyti vaiko specialiuosius gebėjimus,
šviečia vaiko šeimą skaitymo ir rašymo sutrikimų/ sunkumų sąlygotų ugdymo(si) ypatumų klausimais.

DAUGIAU

For brain

ForBrain – tai audio ir vokalinė treniruotė. Ji buvo sukurta remiantis Tomatis metodu ir kurta bendradarbiaujant lyderiaujančioms technologijų ir mokymosi įmonėms. Kuomet žmogus kalba, Forbrain, dėka dinaminių filtrų ir kaulų laidumo, pataiso garsą ir žmogus gali išgirsti save pačiu aiškiausiu ir natūraliausiu būdu. Dinaminis filtras pabrėžia aukšto dažnio garsus ir susilpnina žemo dažnio garsus, tokiu būdu, paryškina ryškiuosius garsus, kurie yra ypatingai svarbūs kalbos raidai.
DAUGIAU

Konsultacijos su logopedu 

Konsultacija su logopedu - įvertina vaikų kalbos raidos ypatumus, padeda įveikti kalbos ir kalbėjimo sutrikimus, stiprina komunikacinius gebėjimus.

DAUGIAU

Konsultacijos su psichologu ar psichoterapeutu

Konsultacija su psichologu vaikams - turintiems specifinių mokymosi sutrikimų, dažnai pasireiškia emociniai, elgesio, socialiniai sunkumai. Todėl šie vaikai sunkiau adaptuojasi mokykloje ir klasėje. Dėl dažnai patiriamų mokymosi, bendravimo iššūkių bei nesėkmių, mokymosi sutrikimų turintys vaikai gali nebetikėti savo jėgomis, nuleisti rankas, pasiduoti. Todėl neretai šie vaikai pasižymi žemesniu savęs vertinimu.
DAUGIAU
lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę