INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI

Fast ForWord

Fast ForWord – tai kompiuteriniai pratimai, sukurti JAV įmonės Scientific Learning, kurių veiksmingumas yra įrodytas psichologiniais ir neurologiniais moksliniais tyrimais. Naujomis psichologijos ir neuromokslo žiniomis paremti mokymosi metodai kartu su naujausiomis technologijomis yra itin svarbūs, siekiant pagerinti vaiko, turinčio mokymosi ar skaitymo sutrikimų, tokių kaip disleksija ar disgrafija, gyvenimo kokybę. 
DAUGIAU

Įvertinimas su spec. pedagogu

Įvertinimas su spec. pedagogu - specialiojo pedagogo pedagoginis vertinimas numato vaiko gebėjimų ir mokymosi ypatumų pažinimą, išsamių mokymosi pagalbos rekomendacijų pateikimą žodžiu ir raštu (numatant galimybę konsultuoti vaiko mokytojus, teikti komandinę pagalbą kartu su kitais pagalbos mokiniui specialistais, t.y. logopedu, psichologu, dailės ir muzikos terapeutais).
DAUGIAU

Brain boy

BrainBoy Universal – tai medicininė įranga, sukurta Vokietijos įmonės MediTech, kurios veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais. Metodika, sukurta F. Warnke remiasi prielaida, jog problemos, mokantis sudėtingų įgūdžių - kaip skaitymas, rašymas ir kalbėjimas, atsiranda iš garsinių, vizualinių ir motorinių stimulų apdorojimo trūkumų – tai vyksta dėl sumažėjusio automatizmo apdorojimo procese.
DAUGIAU

Konsultacijos su spec. pedagogu 

Specialusis pedagogas padeda lavinti sutrikusias funkcijas ir ugdyti vaiko specialiuosius gebėjimus, konsultuoja vaiko šeimą skaitymo ir rašymo sutrikimų/sunkumų, sąlygotų ugdymo(si) ypatumų klausimais.

DAUGIAU

For brain

ForBrain – profesionali audio ir vokalinių treniruočių įranga, sukurta bendradarbiaujant lyderiaujančioms technologijų ir edukacinių sprendimų įmonėms. Kuomet žmogus kalba, ForBrain, dėka dinaminių filtrų ir kaulų laidumo, pataiso garsą ir žmogus gali išgirsti save pačiu aiškiausiu bei natūraliausiu būdu. Dinaminis filtras pabrėžia aukšto dažnio garsus ir susilpnina žemo dažnio garsus, tokiu būdu, paryškindamas ryškiuosius garsus, kurie yra ypatingai svarbūs kalbos raidai.
DAUGIAU

Užsiėmimai su logopedu 

Konsultacija su logopedu - užsiėmimų metu įvertinami vaiko kalbos raidos ypatumai, padedama įveikti kalbos ir kalbėjimo sutrikimus, stiprinami komunikaciniai gebėjimai.

DAUGIAU

Konsultacijos su psichologu ar psichoterapeutu

Konsultacija su psichologu - skirta vaikams, turintiems specifinių mokymosi sutrikimų, susiduriantiems su emociniais, elgesio, socialiniais sunkumais. Šie vaikai sunkiau adaptuojasi mokykloje ir klasėje. Dėl dažnai patiriamų mokymosi, bendravimo iššūkių bei nesėkmių, mokymosi sutrikimų turintys vaikai gali nebetikėti savo jėgomis, nuleisti rankas, pasiduoti. Neretai tokie vaikai pasižymi ir žemesniu savęs vertinimu.
DAUGIAU
lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę