Regimojo streso įvertinimo paketas

Ši metodika padeda ir vaikams su specifiniais mokymosi sutrikimais atrasti tinkamiausius spalvotus filtrus, palengvinančius mokymosi, skaitymo procesą.

76,95

Liko tik 1 (galime užsakyti)

Produkto kodas: VISS01 Kategorija:

Aprašymas

Produktas laimėjęs Education Resources Awards SEN Resource metų apdovanojimą!

11 metis berniukas, kuriam sunku buvo perskaityti net ir lengvus, trumpus žodžius buvo įvertintas su regimojo streso paketu. Kuomet jam virš teksto buvo uždėta dviguba mėlynos spalvos perdanga jis pasakė:

„Oh! Tai štai ką Jūs turite omenyje sakydami „žodis“? Ar galiu pradėti mokytis skaityti?“

Ši metodika padeda ir vaikams su specifiniais mokymosi sutrikimais atrasti tinkamiausius spalvotus filtrus, palengvinančius mokymosi, skaitymo procesą.

Auksinį standartą atitinkančiame, recenzuotais tyrimais paremtame, regimojo streso įvertinimo pakete yra visi reikalingi filtrai, patenkinantys kiekvieno individo poreikį. Taip pat yra pilnas naudojimosi aprašymas, įvertinimo įrankiai kurie yra pateikti aiškiu ir lengvu formatu, todėl lengvai naudojamas tiek profesionalų ir ne.

Taip pat pakete yra pamatinė informacija ir tyrimai apie galimas įvairias intervencijas, medžiaga grįžtamajam ryšiui suteikti, jog būtų galime lengvai ir visavertiškai informuoti tėvus ar kitus asmenys apie atlikta įvertinimą ir tolimesnes rekomendacijas.

Visas paketas yra aprašytas ir sukurtas, jog būtų patogiai naudojamas net ir ne specialistų ir pakete rasite viską, kas yra reikalinga, jog būtų galima atlikti išsamų įvertinimą.

Pakete rasite:

 • Du rinkinius po 10 (A5) filtrų, tvirtose perferuotose įmautėse.
 • Testavimo lapus skaitymo gebėjimams įvertinti, dviejų skirtingų šriftu ir aštuonių dydžių.
 • Pilnas ir lengvai suprantamas naudojimas vadovas.
 • Informacija apie regimosios įtampos simptomus ir gydymą.
 • Kopijuojamos atsakymo lapus.
 • Laiškų paruoštukus tėvams, specialistams ir darbdaviams.
 • Literatūros šaltinius ir naudingas nuorodas.
 • Tvirtą segtuvą.

Popierius, naudotas šiai įvertinimo sistemai atspausdinti, buvo įsigytas su Carbon Capture Programme ir tokiu būdu prisidėjome prie 53 tūkst. medžių pasodinimo!

*Informacija pateikiama anglų kalba.

lt_LTLithuanian
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę