DOMAS IR TOMAS. DINGUSIOS MERGAITĖS BYLA. TOMAS DIRGĖLA

Pirmoji lietuviška grožinės literatūros knyga, kurioje yra ne tik įtraukianti istorija, bet ir istorija apie kitokį vaiką – vaiką turintį DISLEKSIJĄ!

Kaip sako pats Tomas Dirgėla, labai tikimės ir linkime, kad jau nuo rytojaus kiekvienas vaikas džiaugsis pažinęs tokį savo klasioką. Jau nuo rytojaus šios knygos veikėjas Juozapas sėdės daugelio Lietuvos mokyklų klasėse.

Mokymosi ypatumų centras Labirintas nuoširdžiai dėkoja Tomui Dirgėlai, už suteiktą galimybę prisidėti prie šios knygos kūrimo! Kartu tikime, jog ši knyga vaikams padės į savo nepaprastą bendraklasį žiūrėti kitaip!

13,75

Išankstinis užsakymas

Produkto kodas: KNYG010 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

TOMAS DIRGĖLA – vienas populiariausių lietuvių vaikų rašytojų, kurio knygos leidžiamos pakartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! Rašytoją  vaikai atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos. Savo skaitytojams Tomas Dirgėla padovanojo jau daugiau nei 20 knygų ir visai nesiruošia sustoti!

Kai mokyklos direktorius Liudas Mėmė sumaišęs dienas sumano papokštauti Balandžio 1-osios proga, Miestamiesčio mokykloje belieka laukti dar vienos smagių nesusipratimų virtinės! Tačiau kai pamokos metu dingsta mergaitė, darosi jau visai nebejuokinga... Laimei, čia pasirodo kitoniškai pasaulį matantis vaikas, kuriam DISLEKSIJA padeda viską sudėlioti į vietas!

Kur mergaitė prapuolė? Gal tai nežemiškų būtybių darbas? Ar čia nagus prikišo juodoji magija ar baltoji karštinė? O gal šią istoriją tik išgalvojo Tomas Dirgėla, norėdamas parašyti dar vieną „Domo ir Tomo“ serijos knygą?

Būtent taip ir buvo, bet... bet vis tiek paskaityk – su Domu, Tomu ir Upe visada yra ką veikti!

lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę