Fast ForWord

Fast ForWord – tai kompiuteriniai pratimai, sukurti JAV įmonės Scientific Learning, kurių veiksmingumas yra įrodytas psichologiniais ir neurologiniais moksliniais tyrimais. Remiantis Cornell universiteto mokslininkų atliktu tyrimu teigiama, kad ilgalaikis ir sistemingas Fast ForWord programos naudojimas, daro reikšmingą įtaką, pakeisdamas smegenų aktyvumą kairiajame ir dešiniajame pusrutuliuose.
DAUGIAU

Neuro mokykla

Neuromokykla – tai specialiai parengta programa, kurios tikslas - pradinių klasių̨ mokinių, turinčių̨ skaitymo ir/ar rašymo sutrikimų, sutrikusių funkcijų lavinimas ir specialiųjų gebėjimų ugdymas.
Programą sudaro 16 užsiėmimų - 1-o užsiėmimo trukmė 60 min. Dalį laiko (30 min.) dirbama su Fast ForWord (FFW) programos pratimais elektroniniu formatu.
DAUGIAU

Brain Boy

BrainBoy Universal – tai medicininė įranga, sukurta Vokietijos įmonės MediTech. Jos veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais. Metodika, sukurta F. Warnke ir remiasi prielaida, jog problemos mokantis sudėtingų įgūdžių, tokių  kaip skaitymas, rašymas ir kalbėjimas atsiranda iš garsinių, vizualinių ir motorinių stimulų apdorojimo trūkumų – tai vyksta dėl sumažėjusio automatizmo apdorojimo procese.
DAUGIAU
lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę