Išmanusis skaitantis rašiklis LABIRINTAS T05

Išmanusis LABIRINTO rašiklis yra puiki priemonė visiems, susiduriantiems su skaitymo sunkumais ir ypač vaikams, turintiems disleksiją.

199,00

Produkto kodas: ISMRAS Kategorijos: ,

Aprašymas

Inovatyvus sprendimas – visiems besimokantiems skaityti ir norintiems geriau išmokti įvairių kalbų – net kelių skirtingų įrenginių funkcijos viename išmaniąjame 134 kalbomis kalbančiame ir skaitančiame rašiklyje!

Išmanusis LABIRINTO rašiklis yra puiki priemonė visiems, susiduriantiems su skaitymo sunkumais ir ypač vaikams, turintiems disleksiją. Rašiklis leidžia kiekvienam išnaudoti savo galimybes, didina savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi, padeda skaityti be apribojimų, transformuoja patį skaitymo būdą – rašiklis perskaito bet kokio šrifto, dydžio, ant bet kokio paviršiaus atspausdintą ar skaitmeninį tekstą.

Išmaniojo skaitančio rašiklio LABIRINTAS T05 funkcijos:

 • Teksto nuskaitymas ir vertimas net 134 kalbomis!
 • Garsinis vertimas (ir lietuvių kalba!)
 • Teksto nuskaitymas ir skaitymas balsu (ir lietuvių kalba!)
 • Teksto žymėjimas
 • Teksto perkėlimas iš spausdinto teksto formato į skaitmeninį
 • Įrašymas (diktofono funkcija)

Rašiklyje naudojamos pažangios technologijos: naujausias optinių ženklų skaitytuvas, patentuotas grafinis algoritmas, moderni TTS ir garsinio vertimo sistema, didelis liečiamas, spalvotas ekranas, atnaujinimų diegimo sistema ir kt.

Prakalbti lietuviškai išmaniąjam skaitančiam rašikliui LABIRINTAS padėjo Vilniaus universitetas, vykdydamas projektą „Lietuvių šneka valdomų paslaugų plėtra – LIEPA 2“ (taikoma CC BY licencija) ir Vilniaus Gedimino Rotary Klubo iniciatyva!

lt_LTLithuanian
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę