Kalbantis rašiklis užduotims kurti TELLIMERO

Kalbantis Tellimero rašiklis, skirtas įvairioms užduotims kurti. Ši priemonė nusipelnė 2018 m. pasaulinės švietimo išteklių pramonės prekybos asociacijos „Worlddidac Awards“ konkurso apdovanojimo.

84,90

Aprašymas

Rinkinį sudaro rašiklis su ausinių jungtimi ir 400 interaktyvių lipdukų (200 jau įgarsintų lipdukų su įvairiais gyvūnų, muzikos instrumentų ir kalbos garsais, 200 su individualaus įgarsinimo funkcija). Galima rinktis vieną iš 3 kalbų: anglų, vokiečių arba prancūzų. Įgarsintų failų apimtis - 8 GB, o įrašymo failų - 160 valandų (po 5 min. kiekvienam lipdukui). Rašiklį galima prijungti prie kompiuterio per USB kabelį. Lipdukai gali būti laminuojami iki 150 mikronų, taip pat tinkami žymėjimui žymekliais.

Naudojant jau įgarsintus gamintojo ir (ar) jūsų įgarsintus lipdukus, galima sukurti smagių užduočių, atitinkančių  individualius mokinių poreikius. Pavyzdžiui, šalia uždavinio sprendimo priklijuoti lipduką su teisingu atsakymu – tokiu būdu lavinti mokinio savarankiškumo (klaidų pasitikrinimo) įgūdžius arba priklijuoti lipduką su tekstinio uždavinio įgarsinimu ir taip kompensuoti mokinio skaitymo sunkumus.

lt_LTLithuanian
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę