Žuvelė medyje. Lynda Mullaly Hunt

Kiekvienas esame protingas savaip. Bet jei spręsi apie žuvį pagal jos gebėjimą įlipti į medį, ji visą gyvenimą manys, kad yra kvaila.

14,84

Available on back-order

SKU: KNYG013 Category: Tag:

Description

Lynda Mullaly Hunt (Linda Malali Hant, g. 1960 m.) – Konektikute gyvenanti rašytoja, buvusi mokytoja, rašanti knygas paaugliams ir apie paauglius. Jos knygos „One for the Murphys“ ir „Fish in a Tree“ („Žuvelė medyje“) yra įvertintos daugybe apdovanojimų. „Žuvelė medyje“ pateko ir į „New York Times“ bestselerių sąrašą.

Šeštokei Ali puikiai sekasi matematika, ji talentingai piešia, tačiau skaitymas – tikra kankynė. Kitiems lengvai įveikiamas tekstas Ali tampa didžiuliu išbandymu. Todėl būti pasiųstai į direktorės kabinetą jai daug geriau, nei garsiai skaityti visai klasei. Ali pakeitė jau septynias mokyklas, bet niekas lig šiol rimtai nesidomėjo mergaitės problema. O ir pati Ali puikiai išmoko išsisukinėti ir dangstytis užsispyrėlės kauke. Tačiau viskas pasikeičia, kai į mokyklą ateina naujas mokytojas – ponas Danielsas. Jis mato protingą, kūrybingą, gabią mergaitę, kurią tiesiog kamuoja disleksijos sutrikimas. Netrukus Ali gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis ir neįmanoma tampa įmanoma!

„Žuvelė medyje“ – jaudinanti, nuoširdaus sąmojo kupina istorija apie drąsius vaikus, kurie nebijo išsiskirti ir būti savimi, ir mokytojus, kurie pirmiausia mato vaiką, o tik paskui mokinį, kurie tiki, kad kiekvienas turi ypatingų talentų.

Darius (Disleksikas bei disleksiją turinčio vaiko tėtis). „Skaitant šią knygą teko vėl išgyventi bei išjausti jausmus, kuriuos patyriau mokydamasis mokykloje. Stipru ir gilu! Ši knyga atspindi ne vien tik emocinį vaiko vidinį pasaulį, bet ir aplinką, draugus bei mokytojus, kurie gyvena kartu su vaiku bei priima ir mato jį tokį koks jis yra - ne statistinis vienetas mokykloje, bet unikalus žmogus!

Net neįsivaizduoju, kaip paskatinti perskaityti šią knygą visiems tėvams, kurie augina disleksiją turinčius vaikus bei specialistus dirbančius su šiais vaikais... Teisingiausia būtų taip – jei norite prisiliesti prie vaiko turinčio disleksiją vidaus, jei norite, suprasti, jei norite KEISTIS – privalote perskaityti! Rašau ir net dabar kūne laksto šiurpulėliai 😊“

en_GBEnglish
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę