ANKSTYVOJI DISLEKSIJOS DIAGNOSTIKA

Skaitmeninis "RAPID" testas specifinio mokymosi (skaitymo) sutrikimo rizikai nustatyti
Skaitmeninis „RAPID” testas yra profesionalus internetinis įrankis, leidžiantis greitai ir efektyviai įvertinti skaitymo sutrikimo rizikos lygį skirtingo amžiaus vaikams nuo 4 iki 15 metų. Testo atlikimas užtrunka 15-30 min., priklausomai nuo vaiko amžiaus ir įgūdžių. 
Testas yra adaptyvus, užduotys prisitaiko prie mokinio gebėjimų. „RAPID” sudaro trys subtestai, kurių metu vaikas atlieka įvairias fonologinio, girdimojo ir regimojo suvokimo bei įsiminimo (trumpalaikės atminties), girdimosios, regimosios informacijos apdorojimo ir kitas užduotis. Atlikus visus tris subtestus programa sujungia jų rezultatus ir nustato bendrą skaitymo sutrikimo (disleksijos) tikimybę: aukštą, vidutinį, žemą rizikos lygį.
Amžiaus grupė 
4-15 metų
Testo trukmė
15-20 min
Testo formatas
Internetinis
Ekspertinės sistemos sugeneruotoje ataskaitoje yra pateikiamos rezultatų patikimumo ribos, parodančios, kokiame intervale yra mokinio rezultatas. Lentelėje pateikiami kiekvieno subtesto standartiniai amžiaus balai (SAB), kurie atspindi mokinio pasiekimus, lyginant su jo amžiaus normatyvinės grupės rezultatais. Taip pat pateikiami subtestų atlikimo laiko normos ir konkretaus mokinio laiko rodikliai, kas leidžia įvertinti vaiko greito vardijimo, dėmesio sukaupimo gebėjimus bei veiklos spartą palyginus su bendraamžių rodikliais.
Kartu su „RAPID” testu pateikiamame Vartotojo vadove pedagogai ir kiti pagalbą mokiniams, teikiantys specialistai ras daug naudingos informacijos apie skaitymo sutrikimą, vertingų patarimų kaip lavinti sutrikusias funkcijas, rekomendacijų, mokymo metodų ir strategijų konkrečioms situacijoms spręsti.
Atkreipiame dėmesį, kad šis testas skirtas rizikos įvertinimui, o ne sutrikimo diagnozavimui!
Laiku nustačius mokymosi sutrikimus galima rezultatyviai lavinti sutrikusias funkcijas, taikyti kompensacines priemones ir padėti palengvinti patiriamus sunkumus!
Internetinis
Plati amžiaus 
grupė
Sertifikuotas
Greitas
Adaptyvus
Kompleksinis
Kaina ugdymo įstaigai mokslo metams 499,00 (0% PVM)

Testuojamųjų skaičius nėra ribojamas

* „RAPID“ lietuviškos versijos standartizacija buvo atlikta  2022 m. gruodžio - 2023 m. kovo mėn. 49 Lietuvos mokyklose, darželiuose ir kitose švietimo įstaigose.

Susidomėjote?
Siųskite užklausą dėl testo įsigyjimo ugdymo įstaigai ir mes su Jumis susisieksime
  en_GBEnglish
  0
   0
   Jūsų krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę